Please Select Language: TR / ENG
 
Saks Incorporated operates 353 stores in 38 states under the names of Saks Fifth Avenue, Proffitt's, McRae's, Younkers, Parisian, rolex replica, Carson Pirie Scott, Bergner's, Boston Store and Off 5th. All rights reserved. IDT Carmel Announces Joint Venture-- hublot replica, a subsidiary of IDT Capital, today announced the formation of a joint venture with First Financial Portfolio Management. IDT Carmel is a receivables portfolio management and collection cartier replica. "In the recent past, we saw opportunity and success in the entertainment industry and the Russian broadband and wireless rolex replica. We now see opportunity in the receivables portfolio management business. We've created IDT Carmel to explore this replica watches uk."The joint venture has agreed to purchase 12 monthly forward flow credit card debt portfolios from a major commercial bank beginning this month. The total investment will depend on the size of the portfolios provided by the replica watches.Since its formation in mid 2005, IDT Carmel has purchased $296 million of face amount of replica watches. IDT Carmel's collection operations are currently collecting approximately $255 million in face amount of rolex replica.

SEKTÖRDEKİ YERİMİZ

Öztürkler Petrol San. ve Tic. A.Ş. ticari faaliyetlerine 1986 yılında Fikret ÖZTÜRK,Nurten ÖZTÜRK Mehmet ÖZTÜRK,Sebiha ÖZTÜRK tarafından aile şirketi olarak akaryakıt sektöründe 1 istasyon ile başlamıştır sektördeki değşiklik ve gelişmeleri yakından takip ederek çağın gereklerini yerine getirerek sürekli emin adımlarla ilerleyip kazancındaki kar payını sermayesine aktarıp hızla büyümüştür

2003 yılında kendi özmal araçları ile nakliye sektörüne adım atmıştır bugün ise bünyesindeki 9 akaryakıt istasyonu ve 70 adet tır 30 adet kırkayak araç parkı ile akaryakıt ve akaryakıt ürünlerinin toptan ve perakende ticaretini ve sıvı akaryakıt nakliyesini taşeron ve yüklenici bir firma olarak yapmakta olup ayrıca bu ürünleri eğitimli, deneyimli satış kadrosuyla doğrudan pazarlanması hizmetini vermekte bünyesindeki özmal araç filosu ilede nakliye sektöründede önemli pay ve isim sahibidir.Faaliyetlerini etik şirket prensipleri ile gerçekleştirirken bugün sağlayacağı başarının şirket geleceğinin teminatı olduğuna inanmakta ve sektördeki gücünü arttırmak için yeniliklerin yakın takipçisi olup öz kaynaklarını sürekli yenilemektedir böylelikle sektörünün gerisinde kalmayarak büyük bir marka olarak günümüze kadar varlığını sürdürmüştür.Bugüne kadar elde ettiği başarı ve istikrardan cesaret alarak sağlam alt yapısı ileri görüşlülüğü ve özveri ile çalışan profosyonel kadrosu ile varlığını geleceğe taşımayı planlamaktadır faaliyet gösterdiği akaryakıt ve nakliye sektörlerinde büyümeyi ve gelecekte de yatırımlarını güçlendirmeyi hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti esasına dayalı bir hizmet anlayışı,marka ve ürün kaliyesiyle akaryakıt sektöründe öncü bir firma olmak,
Hizmette kaliteyi öne çıkarıp sektörün en iyileri arasındaki varlığını sürdürmek, Çevreye duyarlı olup bünyesinde çalışan personelin eğitimine ağırlık vererek istasyonlarında ve nakliye alanında araştırma ve girişim faaaliyetlerine aralıksız devam etmek, Kişilere ve topluma saygılı olmak,
Kanunlara,müşterilerimize,toplum ve çalışanlarımıza karşı sorumluluklarımızı tam olarak yerine getirmektir.


MİSYONUMUZ

Müşterilerimize onların beklentilerinden daha üst seviyede hizmet ve kalite sağlamak gelişen teknoloji doğrultusunda ileri düzeyde büyüme ve istikrar sağlayarak alanımızda en iyi olmak.Müşteri odaklı bir yapı içerisinde çalışarak müşteri memnuniyetini herşeyin üstünde tutmak şirket içi ve dışında dürüst,şeffaf ve güvenilir olmak,yenilikçi yaratıcı takım çalışmasına inanan,çalışanlarını geliştiren dinamik ve şirket değerlerine sahip çıkmak temel ilkelerimizdir.

HEDEFLERİMİZ

Hizmetin en yeni teknik donanımlarla beraber alanında eğitimli ve deneyim sahibi çalışanlarıyla verilmesine özen göstermek, Çevrenin ve çalışanlarımızın emniyet ve güvenliğini sağlamak, Kusursuz hizmet ilkesinden ödün vermemek, Sürekli aktif olup müşterilerine farklı çözümler sunarak kendisini yenileyen bir şirket olmak.

ŞİRKET BELGELERİMİZ

Öztürkler Petrol A.Ş. nin bünyesinde bulunan tüm akaryakıt istasyonları EPDK tarafından düzenlenmiş olan İstasyonlu Bayilik Lisansına, Mevcut araç filosu Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırması Genel Müdürlüğünce Yurt içi ve uluslar arası akaryakıt ve eşya taşımacılığı yapmasına izin veren C2 yetki belgesine sahiptir.